Обява за работа: РЪКОВОДИТЕЛ МОНТАЖЕН ЕКИП (Site Manager) - International Human Resources
17661
post-template-default,single,single-post,postid-17661,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Обява за работа: РЪКОВОДИТЕЛ МОНТАЖЕН ЕКИП (Site Manager)

IHR e компания предлагаща пълно портфолио от услуги и цялостни решения в сферата на Управление и развитие на човешките ресурси.

Нашият клиент НЮ СИСТЕМ ООД е утвърдена компания в областта на проектиране, доставка, монтаж, пускане в експлоатация, настройки, гаранционна и следгаранционна поддръжка на продукти и решения на водещи световни производители на системи за автоматизация и контрол на сгради.

Във връзка с динамичното разрастване на дейността си, Ню Систем предлага възможността да станете част от техния екип на позиция:

РЪКОВОДИТЕЛ МОНТАЖЕН ЕКИП (Site Manager)

Отговорности:

  • Ръководи монтажен екип  от електротехници;
  • Организира и участва в монтажните дейности на обекти/при клиенти: изграждане на кабелни трасета, монтаж на полева автоматика; подвързване на полева автоматика; първоначален пуск на инсталацията;
  • Координира работния процес с отговорните лица на обекта, представители на Възложителя и фирми подизпълнители;
  • Организира, контролира и оптимизира дейностите по изпълнението на проекта;
  • Възлага задачи на подизпълнителите, контролира и приема работата им;
  • Отговаря за  спазването на времевия график за изпълнение на обекта;

Изисквания:

  • Висше техническо образование/средно специално – Електротехника/автоматизация
  • Познания за техническите изисквания при монтаж на електротехнически прибори
  • Умения за работа в екип, отговорност, комуникативност.
  • Умения за управление на проекти, дългосрочно и краткосрочно планиране
  • Умения за работа с MS Office
  • Активен шофьорски опит (Свидетелство за управление на МПС – категория „В”)
  • Мобилност и възможност за работа в други населени места;

Компанията предлага:

Предизвикателна позиция в динамична компания в сферата на сградната автоматизация, с утвърдени позиции на пазара;  възможност за дългосрочно развитие по най-високи професионални стандарти.

Ако проявявате интерес към позицията, моля да ни изпратите актуална автобиография на мейл: office@ihr.bg

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност. Информацията предоставена от кандидатите е защитена по смисъла на ЗЗЛД.

Интернешънъл Хюмън Рисорсиз ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал за България с лиценз № 1764, от 25.08.2014 г.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.