Обява за работа: СЕРВИЗЕН ТЕХНИК – СГРАДНА АВТОМАТИЗАЦИЯ - International Human Resources
17670
post-template-default,single,single-post,postid-17670,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Обява за работа: СЕРВИЗЕН ТЕХНИК – СГРАДНА АВТОМАТИЗАЦИЯ

IHR e компания предлагаща пълно портфолио от услуги и цялостни решения в сферата на Управление и развитие на човешките ресурси.

Във връзка с динамичното разрастване на дейността си, нашият клиент, НЮ СИСТЕМ ООД, утвърдена компания в областта на сградната автоматизация, предлага възможност да станете част от техния екип на позиция:

СЕРВИЗЕН ТЕХНИК – СГРАДНА АВТОМАТИЗАЦИЯ

Отговорности:

  • Отговаря за изпълнението на договорите – сервиз и времеви графици;
  • Документира посещенията за сервизно обслужване;
  • Проследява и комуникира нуждата от промяна в софтуера към отговорните лица в компанията;
  • Извършва необходимите действия за промяна в електротаблата, след съгласуване с електропроектанта
  • Отговаря на аварийни повиквания съгласно условията по договорите
  • Следи за наличието и поддържа необходимата документация и информация за обслужваните обекти
  • Извършва гаранционно и извънгаранционно обслужване на инсталираните системи за сградна автоматизация
  • При необходимост си сътрудничи със сервизни специалисти от другите отдели и участва в общи сервизни групи

Изисквания:

  • Висше техническо образование/средно специално – Електротехника/автоматизация
  • Познания по принципи на управление, познаване на архитектурата и действието на системите за управление на сгради
  • Познания за техническите изисквания при монтаж на електротехнически прибори
  • Умения за работа с MS Office
  • Активен шофьорски опит (Свидетелство за управление на МПС – категория „В”)
  • Владеене на английски език – работно ниво
  • Мобилност и възможност за командировки в страната;

Компанията предлага:

Предизвикателна позиция в динамична компания в сферата на сградната автоматизация, с утвърдени позиции на пазара; възможност за дългосрочно развитие по най-високи професионални стандарти.

Ако проявявате интерес към позицията моля да ни изпратите актуална автобиография като кандидатствате с бутона по-долу.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

Информацията предоставена от кандидатите е защитена по смисъла на ЗЗЛД.

Интернешънъл Хюмън Рисорсиз ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал за България с лиценз № 1764, от 25.08.2014 г.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.