Инженер Продажби Сградна Автоматизация - International Human Resources
17666
post-template-default,single,single-post,postid-17666,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Инженер Продажби Сградна Автоматизация

IHR e компания предлагаща пълно портфолио от услуги и цялостни решения в сферата на Управление и развитие на човешките ресурси.

Нашият клиент НЮ СИСТЕМ ООД е утвърдена компания в областта на проектиране, доставка, монтаж, пускане в експлоатация, настройки, гаранционна и следгаранционна поддръжка на продукти и решения на водещи световни производители на системи за автоматизация и контрол на сгради.

Във връзка с динамичното разрастване на дейността си, Ню Систем предлага възможността да станете част от техния екип на позиция:

Отговорности:

  • Работите в тясно сътрудничество с Мениджър Продажби с цел реализация на търговската дейност в ресор Сградна автоматизация
  • Участвате в преговори с клиенти и покривате всички технически аспекти в процеса на изготвяне на конкретно техническо решение към тях;
  • Поддържате динамичен контакт с партньорите и доставчиците за уточняване на технически и търговски детайли, свързани с използваното оборудване;
  • Контактувате с проектанти с цел уточняване на конкретно техническо решение или оптимизация на такова;
  • Изпълнявате други дейности, възложени Ви от прекия ръководител, пряко свързани с процеса на изготвяне и продажба на технически решения и продукти;

Изисквания:

  • Висше техническо образование – Автоматизация на производството или друго сходно (познаване на основните принципи и компоненти на системите за автоматизация);
  • Познаване на обща архитектура на система за автоматизация и принципите за управление на крайни устройства
  • Познаване на основните компоненти на система за автоматизация, процесите и типовете оборудване в областта HVAC, електротехниката и ОВиК;
  • Опит в комуникацията с клиенти и изготвяне на технически решения е предимство;
  • Английски език – добро владеене, писмено и говоримо;
  • Търговски умения, умения за водене на преговори и ориентация към клиента;

Компанията предлага:

Предизвикателна позиция в динамична компания в сферата на сградната автоматизация, с утвърдени позиции на пазара; възможност за дългосрочно развитие по най-високи професионални стандарти.

Ако проявявате интерес към позицията моля да ни изпратите актуална автобиография като кандидатствате с бутона по-долу.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

Информацията предоставена от кандидатите е защитена по смисъла на ЗЗЛД.

Интернешънъл Хюмън Рисорсиз ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал за България с лиценз № 1764, от 25.08.2014 г.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.