Обява за работа: търговски представител - International Human Resources
16854
post-template-default,single,single-post,postid-16854,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Обява за работа: търговски представител

IHR e компания предлагаща пълно портфолио от услуги и цялостни решения в сферата на Управление и развитие на човешките ресурси.

Умеете да изграждате партньорски взаимоотношения? Желаете да планирате, организирате и провеждате търговски инициативи? Вие сте динамичен, предприемчив, комуникативен и отговорен? Имате успешен опит в сферата на продажбите на хранителни добавки и козметични продукти в аптеки, дерматологични клиники, козметични центрове и салони за красота?

Нашият клиент, Ambassade beaute Ltd. – официален вносител на продуктите на PureLogicol UK, Miriam Quevedo SP, Yoshi – Japan, Oligo profesional Canada и др., предлага възможност да станете част от техния екип на позиция:

Търговски представител

Разгледайте нашата обява! Ново предизвикателство може би е пред Вас:

Вашата мисия:

Да развивате, оптимизирате и увеличите обема на продажбите, дистрибуцията и мърчандайзинга на продуктите, които предлага  Ambassade beaute Ltd.

Основни дейности и отговорности:

  • Отговаряте за постигането на търговските цели и поддържането на перфектно търговско изложение на козметичните продукти
  • Консултирате обектите за продажбите и услугите, анализирате техните специфичните предимства и следите за динамиката на пазара в региона
  • Откривате и препоръчвате нови методи за повишаване на ефективността в района
  • Следите стоковата наличност и срокове на годност в обектите, за които отговаряте
  • Прилагате мърчандайзинг стандартите на компанията
  • Изготвяте дневни отчети съобразно изискванията на компанията

Качества и компетенции за тази позиция:

  • Силна ориентация към клиенти
  • Състезателен дух и стремеж към постигане на резултати
  • Усет и талант за високо ниво на клиентско обслужване
  • Енергия, прагматизъм и отговорност
  • Харизма и умение за управление на времето
  • Мобилност

Вашият профил:

Висше образование в сферата на икономиката и/или  медицината, допълнено с опит в  сферата на продажбите на козметика (мин. 2 години). Вие сте активен шофьор и имате възможност за командировки в страната; познания по чужд език, както и умения за работа с MS Office.

Предложението на нашият клиент:

  • Трудов договор и реални осигуровки
  • Отлично заплащане, обвързано с постигнатите резултати
  • Възможност за развитие обогатяване на професионалния опит

Ако проявявате интерес към позицията, моля да ни изпратите актуална автобиография на мейл: office@ihr.bg.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност. Информацията предоставена от кандидатите е защитена по смисъла на ЗЗЛД.

Ще се срещнем само с одобрените по документи кандидати.

Интернешънъл Хюмън Рисорсиз ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал за България с лиценз № 1764, от 25.08.2014 г.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.